Vērtības

SIA “SILAF” pamatvērtības ir:

1. Reputācija

SIA “SILAF” galvenā vērtība ir tā reputācija. Mums ir svarīgs mūsu klienta viedoklis, tādēļ vienmēr esam rūpējušies un turpināsim nodrošināt kvalitatīvu sadarbības modeli saviem partneriem, lai mums nebūtu šaubu par paveikto. Mēs lepojamies ar to, kas esam un ko darām. Pateicoties smagam darbam un veiksmei, esam tur, kur esam, un vēl svarīgāk – esam tie, kas esam.

2. Cilvēcīgums

Uzņēmuma veiktspējas pamats ir tā darbinieki – katrs individuāli un visi kopā. Mums katram uzņēmumā nodarbinātajam ir sava dzīves pieredze, savi panākumi un zaudējumi un savas sasniegtās virsotnes.

3. Godīgums un cieņa

Ir jāspēj būt godīgam ne tikai attiecībā pret klientiem, bet arī attiecībā pret sevi. Mēs uzskatām, ka jābūt godīgam un jāatzīst arī savi panākumi vai tieši otrādi – savas kļūdas. Mūsu vadmotīvs – nekļūdās tikai tas, kas neko nedara. Šī attieksme ir palīdzējusi mums mācīties un attīstīties tālāk.

4. Mērķtiecīgums

Mūsu uzņēmums metodiski strādā pie tā, lai sasniegtu mērķus un izvirzītu jaunus. Mēs ticam, ka kvalitatīva cilvēka viena no labākajām īpašībām ir spēja pilnveidot sevi, nosakot un pārvarot jaunus izaicinājumus. Neviens nekad nav un nebūs perfekts, bet izcilus cilvēkus no viduvējības atšķir tiekšanās uz perfektumu visos dzīves aspektos.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu